Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Hastanelerimiz, çocuk hastalıkları bölümü konusunda son derece deneyimli ve uzman hekim kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş olup, modern ve ileri teknoloji ile donatılmış Yeni Doğan Yoğun Bakımı, Çocuk Polikliniği, Çocuk servisi ile tam teşekküllü olarak hizmet vermektedir.

Doğum sonrasında bebeklerimiz hemşirelerimizin gözetiminde annelerin yanında 24 saat takip edilerek ve uzman çocuk doktorlarımızın kontrolünde tüm rutin kontrolleri ve tetkikleri yapılmış olarak taburculukları sağlanmaktadır. Olası erken doğum veya problemli doğumlarda da Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitemizde tedavileri en iyi şekilde yapılmaktadır.    

Çocuk polikliniklerimizde sağlıklı bebeklerin kontrolleri ve aşıları takip edildiği gibi, doktor muayenesi öncesi ve sonrasında çocukların rahat etmeleri için oyun alanı ve güvenlik çemberi mevcuttur.   

Polikliniklerimizde randevu sistemi randevu alınarak muayene yapılabilmekte olup, acil vakalarda acil servisimiz ve Çocuk Polikliniği hekimlerimizin koordinasyonu ve işbirliği ile anında müdahale edilerek sizlere hizmet vermektedir. 

Başa Sar
Gizliliğiniz bizim için önemlidir. 6998 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz. tıklayın
X